Blog > Komentarze do wpisu

'Mroczny Rycerz Powstaje' [video-recenzja]

 

sobota, 04 sierpnia 2012, mr.sobol

Polecane wpisy

  • Co będziemy pamiętać po tegorocznych Nowych Horyzontach?

    11 dni największego w Polsce święta kina dobiegło końca. W niedzielny wieczór Roman Gutek oficjalnie zamknął 12stą edycję Nowych Horyzontów. Nieoficjalnie wszys

  • T - Mobile NH: dni 8 i 9

    26.07 - dzień ósmy "Pewnego razu w Anatolii" Bardzo interesująca propozycja turecka. Niby prosta konstrukcja fabularna - kryminał - jednak mocno podszyta dodatk

  • T - Mobile NH: dzień siódmy...najlepszy!

    25.07 - dzień siódmy "Jesteś Bogiem" Długo oczekiwana, znakomita biografia słynnego Magika, twórcy legendy Paktofoniki, który w wieku 22 lat popełnił samobójstw

Komentarze
Gość: Kubs, 193.59.74.*
2012/08/11 13:55:54
Panowie, rety, naprawdę?! NAPRAWDĘ się TO Wam podobało?
ja uważam,że to najgorzej wydane (kinowo) 20 zł i zmarnowane 3h w tym roku.
Nie jestem fanem komiksowej serii o Batmanie (a chyba tylko to może tłumaczyć zachwyt). Idę do kina po fajny film, który będzie spójny i da dobrą dawkę rozrywki. I co mam?
Totalnie nielogiczną i irracjonalna papkę, z filmu wynika, że Batman był idiotą, efety nie powalają, a jedyną wyrazistą i udaną postacią jest złodziejka.
Ale po kolei;
1. Dlaczego w filmie czas leci w ciągu 10 min o 5 misięcy akcji? Kto to wymyślił, że jest 5 miesięcy do wybuchu, a za moment tydzień, a po 3 minutach 20 godzin? Wszystko to przerwane jednym dialogiem bez ukazania co się dzieje.
2. Jak policjanci byli karmieni w kanałach? przez dziure w ścieku, przez którą podawali im karteczki? i nagle 400 policjantów żywi się (czym?! skąd to jedzenie w splądrowanym i pilnowanym mieście?!) i czuje się świetnie, aby po 4 miesiącach wyjść ogolonymi i w uprasowyanych mundurach od razu stanąć do walki. Interesujące.
3. Jakim cudem w kontrolowanym mieście batman zostawia swoje UFO na dachu przykryte jakimś płaszczem i przez 4 miesiące nikt tego nie znajduje? litości!
4. Jakim idiotą trzeba być, aby mając niezniszczalne latające UFO wysiąść z niego i stanąć z Bane'm do walki na pięści, gdzie miasto grozi zagłada a można go zwyczajnie ostrzelić? Powinien umrzeć i dostać nagrodę DARWINA, naprawde by zasłużył.
5. Kto w momencie 30 sekund do wybuchu bomby oddaje się 5-sekundowemu gorącemu pocałunkowi zamiast odlecieć?!

to tak na szybko, ale bzdur by się znalazło więcej.

Cała seria Marvela z Avengersami włącznie miała sensowniejszą fabułę. Trzeba było uruchomić wyobraźnie - jasne, ale żadnych takich nieskładnych głupot nikt nam nie wciskał.
Czego jak czego, ale od filmu robionego z takim rozmachem i budżetem wymagam chociaż trochę SENSU.

dla mnie klapa.
Skopiuj CSS